Belka
Poniedziałek, 14 Czerwca 2021   imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Beach Party Pogorią IV [ZDJĘCIA]

Data publikacji: 2013-08-03, Data modyfikacji: 2013-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Oj działo się nad Pogorią IV! Zobacz zdjęcia z imprezy Beach Party...

Pełna treść wiadomości na: http://dabrowagornicza.naszemiasto.pl/galeria/zdjecia/1953727,beach-party-pogoria-iv-zdjecia,galeria,id,t,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Mieszkanka Wojkowic Kościelnych   2013-08-04 22:47:29
Jak miasto może propagowac nielegalną imprezę.To jest skandal, organizatorzy powinni za to odpowiadać przed prokuratorem.Impreza masowa ,zorganizowana wbrew jakimkolwiek przepisom.Gdzie ochrona,sanitariaty,kosze na smieci,ochrona p. pożarowa,zabezpieczenie służby zdrowia?Zablokowana miejscowość do póżnej nocy,hordy pijanych kierowców,plaża i cała miejscowość zasikana,zasłana papierami,puszkami po piwie,butelkami po wódce.Swietna zabawa w dobijanie się do okolicznych domów o godz.drugiej w nocy.Jeśli miasto nie pociągnie organizatorów do odpowiedzialności będę uważała,że popiera łamanie prawa i przyczynia się do dewastacji mienia prywatnego i miejskiego.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Dąbrowa Górnicza – miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim na Wyżynie Śląskiej, na wschodnim krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Zajmuje powierzchnię 188,73 km² stanowiąc tym samym największe miasto województwa oraz 9 pod względem wielkości miejsce kraju.

Dabrowa Górnicza jest największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Na jej terenie mieści się  największa huta stali ArcelorMittal Poland oddział Dąbrowa Górnicza, a także Koksownia Przyjaźń, Huta Bankowa czy huta szkła należąca do Saint-Gobain. Dąbrowa Górnicza należy do  sosnowiecko-dąbrowską Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Poza doskonale rozwiniętym przemysłem miasto poszczycić sie może wieloma zabytkami, takimi jak: bazylika Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z 1875 r.,  młyn z XVIII wieku w Ratanicach czy kaplica z XVIII wieku w Trzebisławicach.


Przez Dąbrowę Górniczą przwebiega droga ekspresowa S1, dwie drogi krajowe  - DK nr 86 i 94 oraz linia kolejowa nr 1 (Warszawa – Częstochowa – Katowice).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola