Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Burza mózgów" z Robertem Biedroniem

Data publikacji: 2018-10-27, Data modyfikacji: 2018-10-29
A A AWydrukDrukuj  
 
W sobotę, 27 października w Dąbrowie Górniczej odbędzie się spotkanie z popularnym politykiem – Robertem Biedroniem. W jego trakcie padną pytania o potrzeby mieszkańców. W ramach swojej trasy po Polsce, w ramach której odwiedzi 40 miejscowości, do Dąbrowy Górniczej przyjedzie Robert Biedroń, charyzmatyczny polityk, ekspert organizacji praw człowieka w Polsce i za granicą, działacz na rzecz osób LGBT i publicysta. Dąbrowa Górnicza to kolejne miasto, które odwiedzi Biedroń. Podczas spotkań z mieszkańcami odbywa z nimi nie wykład, a burzę mózgów, aby dowiedzieć się o potrzebach ich miast, ale także wizji ich rozwoju. – Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Jednak za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał – mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej – tłumaczy Robert Biedroń. Podczas spotkania Biedroń rozmawia z mieszkańcami i mieszkankami na temat ich rzeczywistych problemów. Nie daje przy tym gotowych rozwiązań, tylko zachęca to tego, aby każdy zaproponował coś od siebie. Dzięki czemu, w czasie „burzy mózgów” każdorazowo wnioski z rozmowy są inne, przegłosowywane przez uczestników. Mieszkańcy dębowego miasta będą mogli zaprezentować swoją wizję miasta podczas spotkania z politykiem o godz. 18:00. Event odbędzie się w Akademii WSB przy ul. Cieplaka 1c. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Artykuł „Burza mózgów” z Robertem Biedroniem pochodzi z serwisu Twoje Zagłębie.

Pełna treść wiadomości na: twojezaglebie.pl/?p=38364
twojezaglebie.pl, Źródło artykułu: twojezaglebie.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Dąbrowa Górnicza – miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim na Wyżynie Śląskiej, na wschodnim krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Zajmuje powierzchnię 188,73 km² stanowiąc tym samym największe miasto województwa oraz 9 pod względem wielkości miejsce kraju.

Dabrowa Górnicza jest największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Na jej terenie mieści się  największa huta stali ArcelorMittal Poland oddział Dąbrowa Górnicza, a także Koksownia Przyjaźń, Huta Bankowa czy huta szkła należąca do Saint-Gobain. Dąbrowa Górnicza należy do  sosnowiecko-dąbrowską Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Poza doskonale rozwiniętym przemysłem miasto poszczycić sie może wieloma zabytkami, takimi jak: bazylika Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z 1875 r.,  młyn z XVIII wieku w Ratanicach czy kaplica z XVIII wieku w Trzebisławicach.


Przez Dąbrowę Górniczą przwebiega droga ekspresowa S1, dwie drogi krajowe  - DK nr 86 i 94 oraz linia kolejowa nr 1 (Warszawa – Częstochowa – Katowice).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola