Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jak długo zajmuje Ci rzucenie się w ramiona Ojca? - Dąbrowa Górnicza 12/2017

 
Jaka jest zapomniana w dzisiejszej kulturze studiowania biblii, podstawa warsztatu biblijnego? Czy antychryst wzywa w dzisiejszych czasach do nienawiści wobec Żydów? Jakie pogańskie wierzenia stanowią korzenie dla świąt wielkiej nocy w kościele rzymskim? W jaki sposób szatan, bazując na twoim poczucziu winy zamienia miłość do Ojca na obowiązek wykonywania uczynków? Kto cię oskarża, skoro Bóg jest tym który usprawiedliwia, a Chrystus się za tobą wstawia? Czy to że Bóg cie kocha oznacza również że cie lubi? W jaki sposób Dawid, człowiek według Bożego serca zamieniał swoje kłótnie z Bogiem na modlitwy? Jaki jest sens przypowieści o ojcu i synu marnotrawnym? Czy miłość musi być miła, uprzejma i grzeczna? Więcej tajemnyplan.pl

 


Tajemny Plan
 
Data pliku video: 2018-02-11, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Dąbrowa Górnicza – miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim na Wyżynie Śląskiej, na wschodnim krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Zajmuje powierzchnię 188,73 km² stanowiąc tym samym największe miasto województwa oraz 9 pod względem wielkości miejsce kraju.

Dabrowa Górnicza jest największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Na jej terenie mieści się  największa huta stali ArcelorMittal Poland oddział Dąbrowa Górnicza, a także Koksownia Przyjaźń, Huta Bankowa czy huta szkła należąca do Saint-Gobain. Dąbrowa Górnicza należy do  sosnowiecko-dąbrowską Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Poza doskonale rozwiniętym przemysłem miasto poszczycić sie może wieloma zabytkami, takimi jak: bazylika Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z 1875 r.,  młyn z XVIII wieku w Ratanicach czy kaplica z XVIII wieku w Trzebisławicach.


Przez Dąbrowę Górniczą przwebiega droga ekspresowa S1, dwie drogi krajowe  - DK nr 86 i 94 oraz linia kolejowa nr 1 (Warszawa – Częstochowa – Katowice).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola