Belka
Środa, 16 Stycznia 2019   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Z sercem do ludzi, z energia dla miasta, Dąbrowa Górnicza, Matheron Sqauad i Razem dla DG

 
Kilka tygodni temu do Stowarzyszenia Razem dla DG zgłosiła się grupa młodych ludzi z Dąbrowy Górniczej. Kochają hip-hop i Dąbrowę Górniczą, budują swoje studio nagrań. Spotkaliśmy się z Jarkiem, Pawłem i Karolem, żeby porozmawiać o ich pasji. W efekcie młodzi artyści uznali, że chętnie napiszą utwór, inspirowany naszym głównym hasłem: Z sercem do ludzi, z energią dla miasta. Zarząd Stowarzyszenia uznał, że z przyjemnością wesprzemy produkcję młodych, dąbrowskich talentów w miarę możliwości budżetowych Razem dla DG. Dziś prezentujemy Wam efekt prac grupy chłopaków z Dąbrowy Górniczej. Liczymy na to, że nasze wsparcie pozwoli im realizować pasję, dojrzewać artystycznie i dalej się rozwijać. Dziękujemy za wspólny projekt

 


RazemdlaDG
 
Data pliku video: 2018-09-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Dąbrowa Górnicza – miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim na Wyżynie Śląskiej, na wschodnim krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Zajmuje powierzchnię 188,73 km² stanowiąc tym samym największe miasto województwa oraz 9 pod względem wielkości miejsce kraju.

Dabrowa Górnicza jest największym ośrodkiem przemysłowym Zagłębia Dąbrowskiego. Na jej terenie mieści się  największa huta stali ArcelorMittal Poland oddział Dąbrowa Górnicza, a także Koksownia Przyjaźń, Huta Bankowa czy huta szkła należąca do Saint-Gobain. Dąbrowa Górnicza należy do  sosnowiecko-dąbrowską Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Poza doskonale rozwiniętym przemysłem miasto poszczycić sie może wieloma zabytkami, takimi jak: bazylika Najświętszej Maryi Panny Anielskiej z 1875 r.,  młyn z XVIII wieku w Ratanicach czy kaplica z XVIII wieku w Trzebisławicach.


Przez Dąbrowę Górniczą przwebiega droga ekspresowa S1, dwie drogi krajowe  - DK nr 86 i 94 oraz linia kolejowa nr 1 (Warszawa – Częstochowa – Katowice).

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola